Виконувати самостійно електромонтажні роботи ризиковано, оскільки через найдрібнішу помилку може виникнути загорання проводки. Наслідки такого ремонту відомі всім. По-перше, це небезпечно для здоров'я і вашої побутової техніки, по-друге, ваша самодіяльність може обійтися вам набагато дорожче, ніж послуги майстра - електрика.

Виклик майстра - електрика слід зробити навіть при дрібних несправностях, які не можна залишати без уваги, оскільки простіше усунути одиничну неполадку, ніж через неї міняти всю проводку. Майстер - електрик зробить свою роботу відповідно нормам електробезпеки і у вас не буде приводів для хвилювання.

Найменування робіт або перелік послугОдиниця виміруЦіна за одиницю виміру в гривнях

Заміна розеток

від 1 шт.

60,00 грн.

Заміна вимикачів

від 1 шт.

60,00 грн.

Заміна патронів

від 1 шт.

65,00 грн.

Прокладання кабелю

м пог.

75,00 грн.

Встановлення патронів

1 шт.

60,00 грн.

Встановлення люстри

1 шт.

250-800 грн.

Встановлення електролічильника (1 фазний)

1 шт.

450 грн.

Встановлення електролічильника (3 фазний)

1 шт.

800 грн.

Встановлення автомату однополюсного

1 шт.

200 грн.

Встановлення автомату двополюсного

1 шт.

300 грн.

Встановлення автомату трьохполюсного

1 шт.

400 грн.

Встановлення приладів руху на освітленя

1 шт.

300 грн.

Встановлення приладів денний/вечірній на освітлення

1 шт.

300 грн.

Основним джерелом живлення вашої домівки – є електрична енергія. В наших оселям куди не подивись – всюди електричні прилади. Наше життя неможливо уявити без світла лампи увечері, без пральної машинки, без комп’ютера, телевізора, холодильника, навіть ваш мобільний телефон заряджається від розетки з електричним струмом. І тільки вмілий електрик може дати раду всім електричним комунікаціям вашої оселі. Він знає як поводитися з електричною напругою, яка тече у жилах будинку.

До ваших послуг в нашій команді є досвідчені майстри електрики, які розуміються на своїй справі. Вони дотримуються правила, що всі електромонтажні роботи повинні виконуватися професійно з урахуванням правил та норм електричної безпеки. Тож можете бути певні, що всі задачі будуть виконані відповідально і якісно. А широкий діапазон послуг електрика - від найпростішої заміни розетки або вимикача до прокладання проводки і кабелів, та встановлення приладів рух і освітлення, залишить задоволеним будь-якого клієнта.