Час від часу у будь-яких трубопровідних системах житлових об'єктів треба міняти труби. Спеціалісти рекомендують робити це кожні 15-20 років. А при неправильному прокладанні трубопроводів термін служби різко скорочується.

Люди звертаються до фахівців негайно, коли трапляється аварія і з'являється необхідність у новій розводці трубопроводу. А коли проблема проявляється не так сильно, то ремонт відкладається на невизначений термін. Це зрозуміло, бо заміна будь-якого трубопроводу дорого коштує, ціна робіт та матеріалів здається надмірно високою.

Але, якщо старі труби не поміняти вчасно витрат буде у кілька разів більше, наприклад:

- неочікувані протікання у будинку, які ведуть до псування майна і дорогих ремонтів;

- проблеми з сусідами, яких, скоріш за все, теж заллє через прориви труб;

- а якщо аварія трапиться в опалювальному трубопроводі в опалювальний сезон, то ще й відсутність тепла в домі;

- а через іржу у старих металевих трубах з'являється зниження якості і тиску води, що погано впливає на пральні та посудомийні машини, дуже швидко забруднюються водні фільтри приладів.

Своєчасна заміна труб у кухні, ванній та туалеті допоможе Вам заощадити, якою б високою не здалася її вартість спочатку! Якісні, сучасні комунікації у Вашому домі забезпечать Вам комфорт і спокій. Звертайтеся до нас за допомогою, ми надамо Вам найякісніші послуги сантехніка.