Новини

OSBB
Разом з реформою житлово-комунальних служб ми мешканці багатоквартирних будинків отримали можливість створювати і власні ОСББ-тобто об`єднання співвласників багатоквартирних будинків.

zamena lishilnikiw tepla big
Як і встановлення лічильників води, їх заміна - процедура не проста.  

Жоден механічний пристрій не може працювати вічно. Із нашого досвіду у сантехніці, знаючи про погану якість нашої води в системі (величезна кількість маленьких частинок, спеціальна хімія, що застосовується для водопідготовки, надлишковий тиск у трубах), навіть найякісніші імпортні лічильники через декількох років експлуатації, проходять перевірку лише у 22% випадків.

zamena trupoprowid
Час від часу у будь-яких трубопровідних системах житлових об'єктів треба міняти труби. Спеціалісти рекомендують робити це кожні 15-20 років. А при неправильному прокладанні трубопроводів термін служби різко скорочується.

zamina radiatora opalennya tittle
Якщо у Вас з'явилося бажання замінити радіатори у своєму помешканні, Вам буде корисно дізнатися на що слід звернути увагу при виборі нових радіаторів.
Звертайтеся до наших сантехніків за послугою заміни радіаторів.

etapu zaminu trub tittle
Загальна послідовність робіт виглядає так:

1. Огляд об'єкта. Майстер приїжджає, щоб перевірити стан трубопроводу.

wudu toplowuh leshilnikiw tittle
Теплові лічильники стали невід’ємною частиною у процесі ремонту і встановлення нових радіаторів у помешканнях. Для того, щоб правильно обрати лічильник тепла необхідно знати якими вони бувають.

uborka primisheni big tittle
Професійне прибирання багатоквартирного будинку - це комплекс послуг, спрямований на підтримку чистоти в місцях загального користування - під'їздах, ліфтах, на майданчиках поверхів, сходових маршах, на горищі, прибудинкової території. Весь комплекс заходів з прибирання багатоквартирного будинку можна розділити на кілька груп за частотою дій.

poverka lishilnikiv tepla
Досвід показав, що лічильники води дають нам змогу сплачувати за ту кількість холодної та гарячої води, яку ми фактично вжили. Постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2009 №332 затверджено Технічний регламент суттєвих вимог до засобів вимірювальної техніки.

wuwoz ogromnogo musora
Велику проблему становить вивезення великогабаритного сміття. Великогабаритним сміттям називають всі відходи споживання, виробництва та господарської діяльності, розміри яких перевищують сімдесят сантиметрів. Класичними прикладами такого сміття є меблі, побутова техніка і десятки кілограмів іншого сміття, яке, як за помахом чарівної палички, виникає під час ремонту або переїзду.

lishilnuku tepla kak ustanovit
Встановлення лічильників тепла у квартирі дуже кропітке завдання, оскільки майстер може швидко встановити сам лічильник, а от вся пов’язана із встановленням документація це ваші час та сили. Для того, щоб встановити лічильники тепла у вашій квартирі вам потрібно виконати наступні кроки: